Жаңалықтар Мұғалімдерге Оқушыларға

IV Республикалық А.Байтұрсынов атындағы олимпиада қорытындысы

1-4 сынып

Оқушының аты-жөні Жетекшісі Марапаты
1 Рахиева Карина Байтенова Акзейнеп 1-орын
2 Аман Баян Сұлу Бейсенова Перизат 1-орын
3 Мереке Мейірхан Именалинова Асем 1-орын
4 Аманғали Еңлік Қошаева Айгүл 1-орын
5 Марат Алижан Бекмолда Мөлдір 1-орын
6 Омар Алтынай Қонысбекова Ботагөз 1-орын
7 Закерьянова Айсана Жакубаева Саягуль 1-орын
8 Меиркен Асем Әбдірайым Балнұр 1-орын
9 Рахметілда Ерболат Аптауова Асель 1-орын
10 Нұрғазы Нұрсая Молдабекова Аксауле 1-орын
11 Боранқұл Байдәулет Қошаева айгүл 1-орын
12 Көкіш Інжу Шабанова Л 1-орын
13 Болат Дінмұхаммед Сурумбаева Ольга 1-орын
14 Серікбай Ерболат Куржикова Райхан 1-орын
15 Жаксибаева Бекайым Жұмабек Алтыный 2-орын
16 Воробьев Иван Абенова Анар 2-орын
17 Жексенбаева Инабат  Дауирбаева Д 2-орын
18 Анафина Сабина Айтжанова Маржан 2-орын
19 Нұрлан Ақбалым   2-орын
20 Нұрбек Аяжан Қонысбекова Ботагөз 2-орын
21 Жұмабай Мансұр Қонысбекова Ботагөз 2-орын
22 Маутай Айнұр Аптауова Асель 2-орын
23 Мұрат Қуаныш Жусупова Гульзия 2-орын
24 Жумабай Аружан Орманова Динара 2-орын
25 Ералы Мадияр Казжанова Нургул 2-орын
26 Коржова Дарья Есиркепова Балымжан 2-орын
27 Актанова Фатима Кенжебаева М 2-орын
28 Сагындыкова Айым Шабанова Люда 2-орын
29 Серік Асылжан Жакубаева Саягуль 2-орын
30 Асқарбек Рамазан Сейтжанова Жанар 2-орын
31 Ермаханбет Аңсар Әбдірайым Б 2-орын
32 Чепурченко Анфиса Үкібаева Гүлвира 2-орын
33 Құрманғали Еңлік Сулейменова Анар 2-орын
34 Самойлова Софья Баякбаева Толқын 2-орын
35 Көшен Жандәулет Расулова Қарлығаш 2-орын
36 Анас Нұрәділ Расулова Қ. 2-орын
37 Саматов Асыл Тұрлыбекова Майра 2-орын
38 Коржова Дарья Есиркепова Балымжан      2-орын
39 Бахытжан Райана Аптауова Асель 3-орын
40 Ерубай Айару Расулова Қарлығаш 3-орын
41 Юхименко Кирилл Орманова Динара 3-орын
42 Адбығарып Шерхан ӘБДІРАЙЫМ б 3-орын
43 Әлібек Ерқанат Расулова Қарлығаш 3-орын
44 Бобровников Алексей Жакиянова Жанна 3-орын
45 Нұржанбай Нұркелді Сурумбаева Ольга 3-орын
46 Есекеева Сымбат Молдабекова Аксауле 3орын
47 Нығыметжан Асанәлі Жусупова Гульзия 3-орын
48 Зейнелғабиден Мирас Айтжанова Маржан 3-орын
49 Наурызбаева Инабат Бейсенова Перизат 3-орын
50 Қизат Ильяс Әбдірайым Балнұр 3-орын
51 Алиханқыы Гүлназ Аптауова Асель 3-орын
52 Сейлханова Шұғыла Бейсенова Перизат 3-орын
53 Қолқанатұлы Санжар Аптауова Асель 3-орын
54 Сабыр Ақбота Әбдірайым Б.М 3-орын
55 Болат Айтуар Кенжебаева  М 3-орын
56 Алиханова Амира Үкібаева Гүлвира 3-орын

 

 

5- сынып

Оқушының аты-жөні Жетекшісі Марапаты
1 Артықбаева Аселя Ерашева М.С. 1-орын
2 Вахитова Даяна Ильясова Жеміс 1-орын
3 Рауаж Абдулла Нусипова Нургул 1-орын
4 Ерболатова Жаннұр Ильясова Ж 1-орын
5 Еркін Бексұлтан Маграж Байконыс 1-орын
6 Жұмағазина Ұлдай Алтыбаева Б 1-орын
7 Мұратғали Томирис Ильясова Ж 1-орын
8 Асылбекова Жарқынай Байкеева А.Ж 1-орын
9 Бухарина Анастасия Муратбаева Алия 2-орын
10 Жалғасоа Жауқазын Абашева Карлыгаш 2-орын
11 Алтынбеков Асылхан Байкеева Алмагүл 2-орын
12 Оразбек Бақдаулет Сагиндикова  Майра 2-орын
13 Жанабаева  Алия Нұран Айбарша 2-орын
14 Калыбаева Камила Ильясова Жеміс 2-орын
15 Нұрмұхан Айша Алина Гульмира 2-орын
16 Актанов Максат Кенжебаева М.К 2-орын
17 Куанышбек Жасмина Жетибаева Света 2-орын
18 Қазиева Жансая Байкеева Алмагүл 3-орын
19 Жарболова Қымбатжан Абашева Қарлығаш 3-орын
20 Джанбаева Айсұлу   3-орын
21 Бахытжанұлы Ералы Маграж Байконыс 3-орын
22 Әлішева Динара Ильясова Жеміс 3-орын
23 Маратова Лия Абашева Карлыгаш 3-орын
24 Хаитбек Бақжанат Ильясова Жеміс 3-орын
25 Аманов Дамир Нусипова Нургул 3-орын
26 Жетпісбай Құдайберген Байкеева Алмагүл 3-орын
27 Кадырбаева Айым Ильясова Жеміс 3-орын
28 Нүсіпбек Мейірім НусиповаН. 3-орын

 

6- сынып

Оқушының аты-жөні Жетекшісі Марапаты
1 Манатова Назгуль Касымгалиева Ардак 1-орын
2 Расулжан Арсен Бакиева Айгул 1-орын
3 Аяз Жадыра Исмайлова Қ 1-орын
4 Қошқарбай Мадина Рахимбаева Айнур 1-орын
5 Қалибек Томирис Сулейменова Гулназ 1-орын
6 Сапарғали Адина Далиева Э.Х. 1-орын
7 Халил Аида Толан Хурма 1-орын
8 Рамазан Диляра Касымгалиева Ардак 1-орын
9      
10 Режеп Елнұр Сапарғалиева Сая 1-орын
11 Байжигитова Дарья Касымканова Сауле 1-орын
12 Асаубаева Дильназ Рахимбаева Айнур 2-орын
13 Адамкулова Дильназ Касымгалиева Ардак 2-орын
14 Есимханова Аяжан Рахимбаева Айнур 2-орын
15 Сакенова Анель Касымгалиева Ардак 2-орын
16 Арманова Балнур Кайкбаева Гулдана 2-орын
17 Оспанова Дильназ Рахимбаева Айнур 2-орын
18 Сержан Перизат Бакиева Айгул 2-орын
19 Адамкулова Дильназ Рахимбаева Айнур 2-орын
20 Боранбаева Арайлым Бакиева Айгул 2-орын
21 Ғаділқұмар Айсұлу Сапарғалиева С 2-орын
22 Ергазина Ақбота Касымгалиева Ардак 3-орын
23 Ермекова Айсұлу Рахимбаева Айнур 3-орын
24 Маханбет Динара Касымгалиева Ардак 3-орын
25 Избатинова Томирис Байгазиева Ляйлим 3-орын
26      
27 Аманжол Ризабек Рамазанов С.З. 3-орын
28 Бахтиярова Ясмин Касымгалиева Ардак 3-орын
29 Монхбатұлы Жанибек Абдрахманова Г.Б 3-орын
30 Хунган Сая Бакиева Айгул 3-орын
31 Джангулова Наргиз Рахимбаева Айнур 3-орын
32 Жаканова Толғанай Сулейменова Гулназ 3-орын
33 Төлен Томирис Сапарғалиеа сая 3-орын
34 Байдулла Дария Бакиева Айгул 3-орын
35 Спан Бану Толан Хурма 3-орын
36 Жайшылық Аружан Толан Хурма 3-орын
37 Манатова Назгуль Рахимбаева Айнур 3-орын
38 Муса Қырмызы Сапарғалиева Сая 3-орын
39 Яковлева Арина Нурхманова Гульнар 3-орын
40 Лабецкая Алина Кенжебаева Марияш 3-орын

 

7- сынып

Оқушының аты-жөні Жетекшісі Марапаты
1 Нукушева Айым Шопиева Акмарал 1-орын
2 Тұрабаева Ақмаржан Таганова Гулжанат 1-орын
3 Ергали Жангуль Маграж Байконыс 1-орын
4 Жанибекқызы Еркеназ Толан Хурма 1-орын
5 Төлеу Назерке Атамбаева Сандикуль 1-орын
6 Жамбыл Ақниет Қадырбекова Жазира 1-орын
7 Гофман София Балтабаева Гульназ 1-орын
8 Сарсембаева Меружан Кенжебаева Марияш 1-орын
9 Нұрбай Алина Рахимжанова Зарина 2-орын
10 Обкомбай Омар Ақынбаева Р. 2-орын
11 Ахметова Амина Айжарыкова Гулсаяш 2-орын
12 Мирғали Мирас Кайбалдиева Багдагуль 2-орын
13 Сайденұлы Нұржан  Абдрахманова Г.Б. 2-орын
14 Ахмет Айбану Ашимбаева Молдир 2-орын
15 Мәулімжанқызы Ақерке Куптилеуова Г.Н. 2-орын
16 Нұрлыбекова Аружан Ормаханоа Л.К. 2-орын
17 Рашит Аида Ашимбаева Молдир 2-орын
18 Әшімбек Еркеназ Ақынбаева Р 3-орын
19 Исаева Сабина Кайбалдиева Багдагуль 3-орын
20 Аргумбаева Гүлжан Таганова Гулжанат 3-орын
21 Мұрат Ұлан Кусаинов Дамир 3-орын
22 Базарбекова Ақниет Шопиева Акмарал 3-орын
23 Белокосова Милана Айжарыкова Г.О 3-орын
24 Арыстанбек Ринат Канаева Б.Е. 3-орын
25 Тұрысбек Әділет Атамбаева Сандикул 3-орын
26 Асқар Асемай Қадырбекова Ж 3-орын
27 Серікова Диана Ашимбаева Молдир 3-орын
28 Слепухова Марина Ибрагимова Светлана 3-орын
29 Қажен Айзада Кажиакпарова Асем 3-орын

 

 

8- сынып

Оқушының аты-жөні Жетекшісі Марапаты
1 Есен Ақерке Арзыгулова Б.К. 1-орын
2 Абдолкәрім Аида Амантаева Кулайм 1-орын
3 Жұбатқан Жанель Жанпейсов Куаныш 1-орын
4 Мустапина Дилара Жармухаметова Асем 1-орын
5 Шукурова Земфира Шопанова Гулмира 2-орын

 

 

6 Джайрбекова Жанерке Қайсанова Асем 2-орын
7 Махметова Сабина Маграж Байконыс 2-орын
8 Байсеңгір Інжумоншақ Есмағанбетова Батима 2-орын
9 Серік Еркежан Зикирина Махаббат 2-орын
10 Маратова Айдана Адаева Ж.А. 2-орын
11 Жақсыбек Балауса Тұрысбекова Акерке 2-орын
12 Есентаева Аружан Ақынбаева Р. 2-орын
13 Омарова Альбина Бижанова Рыскуль 3-орын
14 Кусайнова Айгерім Тәңірберген Жансая 3-орын
15 Куланда Нургүл Маграж Байконыс 3-орын
16 Ғазиз Ернар Абдрахманова Жанар 3-орын
17 Нұрғалиева Аружан Жанпейсов Куаныш 3-орын
18 Расилова Сымбат Турысбекова Акерке 3орын
19 Қазыбек Диана Жакипбекова Диана 3-орын
20 Абдімәжит Рамазан Ақынбаева р 3-орын

 

 

 

9- сынып

Оқушының аты-жөні Жетекшісі Марапаты
1 Сиванбаева Назлым Тогаев Аслан 1-орын
2 Сыздыкова Ажара Кыдыбекова Айгуль 1-орын
3 Өксікбай Марлен Калкабаева А.Е. 1-орын
4 Сергиенко Анастасия Жалалова Камила 1-орын
5 Наметқұл Гүлмарал Надырбаева Б.З. 1-орын
6 Қуатқызы Айдын Ақынбаева р 1-орын
7 Әкімжан Зере Атахай Гүлнази 1-орын
8 Тулес Томирис Сарина А.Г. 1-орын
9 Сейтжапар Аружан Турысбекова Акерке 1-орын
10 Ерлан Еркегул Абдрахманова Г.Б 2-орын
11 Қайықпан Ұлпан Атахай Гүлнази 2-орын
12 Рашит Фарида Аширбекова Назгуль 2-орын
13 Мейрамқұл Минуар Калкабаева А.Е. 2-орын
14 Пак Павел Жалалова Камила 2-орын
15 Байғабыл Ақжан Байгазиева Ляйлим 2-орын
16 Ережепова Асема Қайсенова Асем 2-орын
17 Бөлекбаев Ерсұлтан Бижанова Рыскуль 2-орын
18 Еркебулан Қойшыбай Ерашева М.С. 3-орын
19 Ембергенова Аружан Атахай Гүлнази 3-орын
20 Асанбек Айсұлу Надырбаева Б.З. 3-орын
21 Шолпанбай Жандос Калкабаева А.Е. 3-орын
22 Брайнингер Елизавета Журабекова Элмира 3-орын
23 Батан Жазира Абдрахманова Г.Б 3-орын
24 Орынбай Ақниет Байгазиева Ляйлим 3-орын
25 Әкімбай Ельдар Таттимбетова Г 3-орын
26 Кенжигалиева Айгерім Макишова Алмагуль 3-орын
27 Хайролла Арнабол Калкабаева А.Е. 3-орын
28 Дюсембек Айбар Таттимбетова Гульсим 3-орын
29 Шерияздан Аяулым Жунусова алия 3-орын
30 Үсіпбек Бақберген Ақынбаева Р 3-орын

 

10- сынып

Оқушының аты-жөні Жетекшісі Марапаты
1             Ғалимолла Айшабибі Есмағанбетова Батима 1-орын
2 Жүзбай Ажар Атахай Гүлнази 2-орын

 

11- сынып

Оқушының аты-жөні Жетекшісі Марапаты
1 Ахмет Ажар Рахимжанова Зарина 1-орын
2 Тұрсымбекова Аружан Сапарова Зухра 1-орын
3 Акаласова Салида Танжарикова 2-орын
4 Жакупжанова Анель Рахимжанова Зарина 2-орын
5 Есмуханова Назерке Абдрахманова Жанар 2-орын
6 Тоқтар Жалғас Биссембаева Асылхан 3-орын
7 Кенжебай Салтанат Сартаева Г.С 3-орын
8 Найманбаева Томирис Танжарикова Венера 3-орын