Жаңалықтар Мұғалімдерге Оқушыларға

Жалпы білім беретін оқу орындары оқушыларының арасында „Мағжан оқулары“ қорытындысы („Жас толқын“, „Ғылымға жол“, „Мен жастарға сенемін“, „Қауырсын қалам“ номинациясы бойынша)

Аты-жөні Жетекшісі Марапаты
1 Көптілеу Мерей Ауесбаева Хамила 1-орын
2 Кан Милана Төлепбаева Динара 1-орын
3 Сақыбекова Жания Арленкеева Бакиткуль 1-орын
4 Нұртаева Елигай Байғалиева Бағдат 1-орын
5 Нағашыбай Мағжан Тауекелова Улпан 1-орын
6 Бахытжан Аяулым Усенова Улболсын 1-орын
7

8

Қасым Гүлзар

Алмас Самал

Сахи Нургуль

Тоқабай Гүлнәр

1-орын

1-орын

8 Раисов Асанали Касенова Нұргүл 1-орын
9 Ықылас Асылхан Абжаппарова Несібелі 1-орын
10 Дүйсенғали Жания Мырзабаева Нурзия 1-орын
11 Серікқызы Аяулым Сагымбаева Гульмира 1-орын
12 Дүйсенова Айдана Надырбекова Айгуль 1-орын
13 Дамир Даулет Касенова Нұргүл 2-орын
14 Костенко Анна 2-орын
15

16

Абзал Ақтоты

Еркінқызы Гүлсімай

Ауесбаева Хамила

Тоқабай Гүлнәр

2-орын

2-орын

16 Оспанова Аяжан Касымбаева Асемгуль 2-орын
17 Қалмұратұлы Ердәулет Кайырбаева Алмагул 2-орын
18 Өмірлі Мадина Нұғманова Венера 2-орын
19 Даурен Али Наметова Айнур 2-орын
20 Серікбай Әмина Наметова Айнур 2-орын
21 Акуленко Ангелина Қоңқабаева Сапаргүл 2-орын
22 Базылько София Тоқташбай Мөлдір 2-орын
23 Душан Алмажан Айтқожина Мағрипа 2-орын
24 Жұмабек Диар Айтқожина Мағрипа 2-орын
25 Нұрабай Ақерке Байтохаева Жадыра 2-орын
26 Куставлетова Дана Тумарбаева Гульнара 2-орын
27 Серік Жанерке Бакирова Зинара 2-орын
28 Өтеген Айшабибі Мусина Сауле 2-орын
29 Бақытжан Серікбол Тоқтарбаева Гүлнұр 3-орын
30 Қайратқызы Мөлдір Надырбекова Айгуль 3-орын
31 Көмек Нұрбек Тауекелова Улпан 3орын
32         Тагнер Диана Тумарбаева Гульнара 3-орын
33 Тиссен Софья Смаилова Гульмира 3-орын
34 Тян Ансар Тоқташбай Мөлдір 3-орын
35 Бахиткерей Айша Тоқташбай Мөлдір 3-орын
36 Айдарғазы Іңкәр Темерханова Бибігүл 3-орын
37 Болат Айнара Ноғаева Жанна 3-орын
38 Лесикова Алёна Абилева Қалампыр 3-орын
39 Амренова Амина Аманегельдиева Перизат 3-орын
40 Асылбаева Хадиджа Куанбаева Айгуль 3-орын
41 Құдайберген Ақтоты Таркешева Гаухар 3-орын
42 Дайырова Дана Мусина Сауле 3-орын
43 Зубарик Руфина Оспанова Мәншүк 3-орын
44 Ғалымов Ибраһим Найманбаева Назым 3-орын
45 Жангазинова Самира Жолдасбекова Кулкен 3-орын
46 Талғат Данияр Жұмабаева Бағила 3-орын
47 Тұрсын Шұғыла Рахметуллаева Гулайм 3-орын
48 Сейткамал Әмір Кайыпова Гулнур 3-орын
49 Сеилхан Құралай Бекзада Лаура 3-орын
50 Бекберген Аянат Досыбекова Жұлдызай 3-орын
51 Әбдібай Гүлдана Бакирова Зинара 3-орын
52 Исмайл Саида Буланбекова Жанар 3-орын