Жаңалықтар

Жалпы білім беретін оқу орындары оқушыларының арасында республикалық «А.Байтұрсынов атындағы олимпиада» қорытындысы

Жалпы білім беретін оқу орындары  оқушыларының арасында республикалық  «А.Байтұрсынов атындағы олимпиада» қорытындысы

1 — сынып

Аты -жөні Жетекшісі Марапаты
1 Зуева Варвара Жакиянова Жанна 1-орын
2 Қуанышқызы Кәусар Нусупбаева Нургуль 1-орын
3 Шерхан Сабина Әбдіқасым Ақжарқын 2-орын
4 Қалмиятұлы Еларыс Еменакынова Шынарай 2-орын
5 Жұлдызқызы Амина Атыбаева Гульмира 2-орын
6 Байгелова Айша Ергеш Назира 3-орын
7 Жұмағали Иса Тулебаева Анар 3-орын
8 Уалиханов Мансұр Ниязова А. 3-орын

 

Жалпы білім беретін оқу орындары  оқушыларының арасында республикалық  «А.Байтұрсынов атындағы олимпиада» қорытындысы

2 — сынып

Аты –жөні Жетекшісі Марапаты
1 Артықбай Айзере Омарова Саламат 1-орын
2 Төлеу Еркеназ Шалхарова Гүлмиза 1-орын
3 Арманқызы Асия Каракенева Людмила 2-орын
4                   Үсен Сымбат       Шалхарова Гүлмиза 2-орын
5 Оразайұлы Бақытбек Тайғараева Н. 2-орын
6 Ғабит Аруна Сембиева Таттикуль 2-орын
7 Нұрбай Айсезім Тауасова Акмарал 3-орын
8 Өркенқызы Алина Жунисова Гаухар 3-орын
    9 Бекенұлы Нұрали Тауасова Акмарал 3-орын
   10 Айтмырза Нұрмұхаммед Бекеева Акерке 3-орын
   11 Тұрсынәліқызы Аяла Алпарова Акерке 3-орын
12 Мұрат Алемхан    

 

Жалпы білім беретін оқу орындары  оқушыларының арасында республикалық  «А.Байтұрсынов атындағы олимпиада» қорытындысы

3 — сынып

Аты –жөні Жетекшісі Марапаты
1 Гарькавец Андрей Қазим Тілекқабыл 1-орын
2 Рахымхан Айым Рустемова Жанар 1-орын
3 Нұрланова Жаннұр Әбдіраманова Л. 1-орын
4 Мукашева Линара Еменакынова Шынарай 2-орын
5 Қайратқызы Дамира Акберлиева Роза 2-орын
6 Рахимова Меруерт Мекебаева Зайда 2-орын
7 Қасабек Маржан Шамбетова Динара 2-орын
8 Ташметова Инкар Тауасова Ақмарал 2-орын
9 Нарсуд Іңкәр Рустемова Жанар 3-орын
10 Сабыр Алихан Рустемова Жанар 3-орын
12 Амантай Сырым Ергеш Назира 3-орын
13 Маратов Мансур Самиева Балжан 3-орын
14 Ғани Бексұлтан Шашанова Гулмира 3-орын

 

Жалпы білім беретін оқу орындары  оқушыларының арасында республикалық  «А.Байтұрсынов атындағы олимпиада» қорытындысы

4 — сынып

Аты –жөні Жетекшісі Марапаты
1 Бектурганова Дария Бектурганова Галия 1-орын
2 Мұхаммеджанқызы Мәрмәр Маженбаева Эльмира 2-орын
3 Дулатбай Абай Естенова Гульфия 2-орын
4 Рахымхан Сәнім Буранбаева Гаухар 2-орын
5 Уалиханұлы Бекарыс Дихамбаева Асель 3-орын
6 Муратов Арлан Орымбаева А.Д. 3-орын
7 Аманжан Гаухар Абдакимова Гульмира 3-орын
8 Мейрамбек Алина Тунгатарова Акбупе 3-орын

 

 

Жалпы білім беретін оқу орындары  оқушыларының арасында республикалық  «А.Байтұрсынов атындағы олимпиада» қорытындысы

5 — сынып

Аты –жөні Жетекшісі Марапаты
1 Мұхтар Алтай Қайыпова Гүлнұр 1-орын
2 Мұхтар Мадина Қажығұмар Ұлжан 1-орын
3 Сейіт Дінмұхаммед Бекбосынова Толғанай 1-орын
4 Нығметолла Ерасыл Суюндикова Маржан 1-орын
5 Амангелді Аида Жайл Көркем 2-орын
6 Мырзағали Еркежан Әбсейіт Ақару 2-орын
7 Темиржанова Салтанат Хайсина Клара 2-орын
8 Жеңісханұлы Елқанат Бекбосынова Толғанай 3-орын
9 Нығметолла Нұрасыл Хайсина Клара 3-орын
10 Даулетова Алима Ешманова Шугла 3-орын

 

Жалпы білім беретін оқу орындары  оқушыларының арасында республикалық  «А.Байтұрсынов атындағы олимпиада» қорытындысы

6 — сынып

Аты –жөні Жетекшісі Марапаты
1 Кельдибекова Дария Рустемова Светлана 1-орын
2 Ықлас Асима Суюндикова Маржан 1-орын
3 Қайназаров Қайрат Уркимбаева Сая 2-орын
4 Секенова Сабина   2-орын
5 Алдаберген Қарақат Баймишева Айгуль 2-орын
6 Шестакова Виктория Туребаева Каламкас 3-орын
7 Романович Екатерина Хирина Бибигуль 3-орын
8 Абайқызы Диляра Баймишева 3-орын

 

 

 

Жалпы білім беретін оқу орындары  оқушыларының арасында республикалық  «А.Байтұрсынов атындағы олимпиада» қорытындысы

 

7 — сынып

Аты –жөні Жетекшісі Марапаты
1 Талапбаев Үмбет Сарсембаева Гулсара 1-орын
2 Сәдуақас Айжарық Балкибекова Банура 1-орын
3 Мейірман Томерис Балкибекова Банура 1-орын
4 Мұхтар Мұрат Қайыпова Гүлнұр 2-орын
5 Смайлхан Аружан Садыкова Эльвира 2-орын
6 Нұрхан Аружан Фазылова Жаңагүл 2-орын
7 Камал Аяжан Нусуппаева Сандугаш 2-орын
8 Қуанышбаев  Нурсултан Кокиева Шолпан 3-орын
9 Жалымбетқызы Самия Ибадуллаева Аккенже 3-орын
10 Бахтыбай Аружан Балымбетова Анар 3-орын
11 Бауыржанқызы Ару Нусуппаева Сандугаш 3-орын
12 Жумаев Жумали Койшыбаева Жанагуль 3-орын

 

 

 

 

 

Жалпы білім беретін оқу орындары  оқушыларының арасында республикалық  «А.Байтұрсынов атындағы олимпиада» қорытындысы

 

8 — сынып

Аты –жөні Жетекшісі Марапаты
1 Аманкелді Қарақат Тоқшылықова Зухра 1-орын
2 Басыбек Ақнұр Әбсейіт Ақару 1-орын
3 Беребетжан Ұлбике Абдраманова Гулназ 1орын
4 Ботақан Әлихан Адуова Бижан 2-орын
5 Махмудханова Динара Епекова Лаура 2-орын
6 Сағат Томирис Амирханова Алия 2-орын
7 Жұмат Жанерке Демен Толғанай 2-орын
8 Бекбер Тамерлан Рустемова Светлана 2-орын
9 Бақыт Ақерке Даулетбаева Бақыт 3-орын
10 Дюсембаев Расул Рустемова Светлана 3-орын
11 Тұрсын Ақзия Фазылова Жаңагүл 3-орын
12 Рысмагамбетов Тимур Турганбекова Асемгуль 3-орын
13 Аманқұлова Амина Нәсібекова П. 3-орын
14 Қаббас Ерназар Адуова Бижан 3-орын

 

 

 

 

Жалпы білім беретін оқу орындары  оқушыларының арасында республикалық  «А.Байтұрсынов атындағы олимпиада» қорытындысы

 9-11 сыныптар

Аты –жөні Жетекшісі Марапаты
1 Сейдуалиева Ақниет Турарова Г.К. 1-орын
2 Қанапия Алуа Байғалиева Бағдат 1-орын
3 Парахневич Александра Қарсақпаева Сайлаухан              2-орын
4 Есімбек Мади Мажибиева Бағила              2-орын
5 Арыстанбекова Жанерке Аймаханов Ержан 2-орын
6 Чормакова Акжан Койшиева Саулеш              2-орын
7 Абаева Айгерім Турарова Г..К. 3-орын
8 Аширбекова Виолетте Есекеева Мадина 3-орын
9 Жанысбаева Айжан Турарова Г.К 3-орын
10 Бақытов Жандос Мажибиева Бағила 3-орын
11 Мамедова София   3-орын